Kopiowanie treści zabronione

White Label to sprawdzony seedbank, który pełnymi garściami czerpie z Sensi Seeds. Jest traktowany jako szkółka bardziej renomowanego producenta. Oferuje zróżnicowane odmiany konopi o przyzwoitej jakości i dobrej stabilności. Które nasiona marihuany White Label szczególnie wyróżniają się?

Jak to działa? White Label, a Sensi Seeds

White Label to holenderski seedbank, który jest filią/szkółką Sensi Seeds. Zasada współpracy pomiędzy producentami jest jasna. White Label korzysta z bogatych doświadczeń firmy partnerskiej. Jeśli jakaś krzyżówka okazuje się perełką, trafia pod markę Sensi Seeds. Pozostałe są sprzedawane jako produkty White Label. Nie ma w tym nic złego, gdyż nasiona marihuany White Label przed wprowadzeniem na rynek poddawane są wnikliwej analizie i selekcji. Jeśli jakaś wyprowadzona i utrwalona odmiana na średnią jakość, dowiadują się o niej jedynie pracownicy. Nie trafia do szerszego grona. Dlatego można być pewnym satysfakcji z zakupów w White Label.

Nasiona marihuany White Label – jakie „cuda” oferuje holenderski seedbank?

White Label daje duży wybór konopi – feminizowanych, autokwitnących, przeznaczonych do uprawy indoor i outdoor. Korzysta z różnorodnych genotypów, ale ulubił sobie krzyżówki, w których przewagę ma indyjka. Poszczególne nasiona marihuany White Label różnią się plennością, czasem kwitnienia, wysokością, zawartością związków aktywnie czynnych i oczywiście działaniem. Producent zachęca do zakupów atrakcyjnymi cenami. W jego ofercie warto zwrócić uwagę na automaty dające duży lub bardzo duży plon.

  • Nasiona Marihuany O.G. Kush Auto – początkowo daje euforyczny haj, później uspokaja i odpręża. W genotypie dominuje Indica. Osiąga niewielkie rozmiary. Ma zwarty pokrój. Topy są duże, ociekające żywicą. Kwitnie po 70-80 dniach od wykiełkowania.
  • Nasiona Marihuany Super Skunk Auto – producent podaje, że odmiana zapewnia potężny haj z następującym przenikliwym, długim efektem fizycznym. Czas uprawy wynosi 65-70 dni.
  • Nasiona Marihuany White Diesel Haze Auto – to odmiana o energizujących właściwościach. Ma owocowy smak z wyczuwalną nutą grejpfruta, cytryny i rabarbaru. Genotyp to głównie Sativa. Czas kwitnienia jest krótki: 5-7 tygodni.

Nasiona marihuany White Label w Polsce można pozyskiwać jedynie w celach kolekcjonerskich, gdyż uprawa jest niezgodna z prawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *