Kopiowanie treści zabronione

O ile zwykle większość firm branżowych oferuje nasiona marihuany, India Cosmetics wypełnia inną niszę: kosmetyków, herbat i przedmiotów codziennego użytku. Dla miłośników konopi z naszego kraju znaczenie ma także inny fakt: pomimo egzotycznej nazwy przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w Polsce. Kupując produkty wspieramy swoich.

India Cosmetics została założona w 2004 roku, gdy produkty „konopne” dopiero zdobywały rynek. Ma siedzibę w Poznaniu. Posiada zróżnicowany asortyment. Miłośnicy konopi chętnie korzystają z różnorodnych produktów, np. do higieny. Co dokładnie ma do zaoferowania India Cosmetics?

Nasiona marihuany? – India Cosmetics celuje w inną półkę

India Cosmetics nie oferuje nasion marihuany, ma natomiast rewelacyjne produkty, które oparte są na bazie oleju konopnego. Służą zdrowiu i urodzie, a także poprawiają komfort życia. Wiele z nich ma atrakcyjny zapach, znany wszystkim miłośnikom „gandzi”.

Jedną z najważniejszych grup produktów India Cosmetics, jak wskazuje sama nazwa, są kosmetyki. Obejmują mydło do rąk, balsam do ciała, balsam na odleżyny i podrażnienia, kremy do ciała, żel pod prysznic, odżywki do włosów, krople na trądzik i mydło konopne. Ponadto warto korzystać z perfum o kwiatowym zapachu z nutą Cannabis.

Z produktów spożywczych na uwagę zasługuje olej konopny stosowany na zimno. Można również kupić herbatkę konopną z CBD, herbatkę „Nocne Upojenie”, białko konopne, mieszanki ziołowe, otręby i nasiona.

India Cosmetics – jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę w domu?

Produkty zawierające olej konopny pomagają stworzyć wspaniałą atmosferę, np. sprzyjającą odprężeniu lub spotkaniu z partnerem/partnerką. Takie właściwości ma m.in. świeca konopna „Ognista rozkosz” wykonana z naturalnego wosku sojowego, z olejem konopnym, o zapachu lawendy, goździków oraz paczuli. Gorącą atmosferę jeszcze bardziej rozpali olejek konopny do masażu (np. cytrusowy lub malinowy).

Produkty India Cosmetics powstały przy użyciu konopi włóknistej – legalnej, wykorzystywanej przemysłowo. Nie mają takiego działania jak nasiona marihuany, ale kojarzą się z nią dzięki specyficznemu zapachowi. Ponadto odznaczają się cennymi właściwościami dla organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *