Kopiowanie treści zabronione

W Stanach Zjednoczonych niezwykle znanymi nasionami marihuany są Bubble Gum. Prawdopodobnie każdy właśnie o tych nasionach gdzieś już słyszał. Współcześnie wytwórca Femele Seeds posiada oferuje wersję tej jakże niezwykle popularnej odmiany. Odmianą tą jest Auto Bubble. Wersja ta cechuje się wysoce wyjątkową trwałością. Dodatkowo rośliny te wyrastają bardzo, ale to bardzo energicznie. Okazuje się, że potrzebują około osiem tygodni, żeby dostarczyć mocne plony, które są pełne żywicznych oraz słodkich topów

Roślina sama w sobie jak na automat jest bardzo wyniosła. Najczęściej nie posiada również dużo odgałęzień. Topy są bardzo zbite oraz także są dogłębnie przykryte kryształkami żywicy. Wspaniałą informacją jest to, że odmiana jest łatwa w uprawie a także nie potrzebują w ogóle żadnej opieki specjalnej. Jeżeli chodzi o aromat oraz o smak, to łatwo jest się domyśleć, że jest to zapach różowej gumy balonowej. Smak i zapach ten przywodzi szczęśliwe dzieciństwo i to u dowolnej z osób.

Jeżeli chodzi o efekty, to można tu przyznać dość mocny oraz jednocześnie przyjemny relaks, który jest połączony z spokojem umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *