Kopiowanie treści zabronione

Gdy dwaj miłośnicy konopi wychodzą na miasto…należy spodziewać się, że będzie się dużo działo. W tym wypadku było podobnie, gdyż kalifornijscy założyciele DNA Genetics z 200 dolarami oszczędności wyjechali do Amsterdamu. Wkrótce podbili rynek „gandzi”. Dzisiaj ich produkty są rozpoznawalne na całym świecie i uchodzą za ekskluzywne.

Nasiona marihuany DNA Genetics – romantyczna historia pasji, która zrodziła sukces

Przykład DNA Genetics świadczy, że w tej branży można osiągnąć sukces prawie z niczego. Wystarczy miłość do konopi, zacięcie, chęć poszerzania wiedzy i eksperymentowania. No i jakieś kieszonkowe przydałyby się, chociażby…200 dolarów. Dzisiaj seedbank ma na koncie ponad 200 nagród i wiele produktów flagowych w ofercie. Nasiona konopi nie należą do najtańszych – to wysoka półka. Wiąże się z tym jakość, ale i prestiż marki. Odmiany uchodzą za luksusowe i właśnie w tym sektorze znalazły swoją niszę. Które nasiona konopi DNA Genetics są największym powodem do chluby?

Flagowce – najlepsze nasiona marihuany DNA Genetics

Jedną z najbardziej znanych odmian DNA Genetics jest L.A.Confidential. Ma szlachetnych rodziców: OG L.A. Affie x Afghani. To czysta indica wykształcająca topy ociekające żywicą. Ma relaksujące i euforyczne działanie. Plon jest niestety średni. Coś za coś. L.A.Confidential zdobyła 20 nagród branżowych.

W wykazie flagowców nie powinno zabraknąć Lemon OG Kush. W jej genotypie przeważa indica. Zakwita w ciągu 8-9 tygodni. Jej zaletą jest bardzo wysoki plon, przekraczający 500g/m2 w trybie indoor. Jak wskazuje sama nazwa, smak i aromat odmiany kojarzy się z owocami cytrusowymi. Lemon OG Kush została wyselekcjonowana z krzyżówki Las Vegas Lemon Skunk x The OG #18.

Nasiona marihuany Martian Mean Green ma przeważający genotyp indica. Z wyglądu łatwo można ją pomylić, gdyż bardziej przypomina typową sativę. Jest przeznaczona do trybu indoor. Odmiana była nagradzana. Zdobyła 1 Miejsce – Najlepsza Sativa na High Time Cannabis Cup (2005) oraz 3 Miejsce dla Coffeeshopu na High Time Cannabis Cup (2006).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *