Kopiowanie treści zabronione

Amnesia XXL Auto zaistniała całkowicie z hybrydy Original Amnesia oraz Original Amnesia Auto. Efekt tejże krzyżówki to niezwykle szybka sativa. Od zera jest gotowa już w okresie siedemdziesięciu pięciu dni do dziewięćdziesięciu dni. W ciągu tego czasu można pozyskać doprawdy niezwykle duże plony. Topy są pełne żywicy, tęgie oraz bujne jak w indyjkach. Pojedyncze rośliny są wymiarów średnich. Są również wytrzymałe oraz bardzo proste w hodowaniu. Odmiana ta uwielbia rozsądną dozę nawozów. Konkretne plony to własność charakterystyczna tejże właśnie wersji.

Jeżeli mowa o aromacie oraz smaku to wyraźnie wyczuć można nutkę cytrusową. Ponadto zauważalnie odczuwana jest nutka dodatku kadzideł, sosny oraz Haze. A jakie są rezultaty? Jeśli chodzi o efekty to są niewątpliwie długotrwałe, intensywne i tak naprawdę przede wszystkim umysłowe.

Mnóstwo ludzi nie ma świadomości, że nasiona marihuany w Polsce są zgodne z prawem. Oczywiście mowa tutaj o kolekcjonerskiej stronie. Znacznie więcej wskazówek na ten temat odnajdziemy w sieci. Należałoby zapoznać się z obowiązującym prawem oraz z licznymi wersjami nasion konopi w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *