Kopiowanie treści zabronione

Większość rozkwitających odmian automatycznie posiada dominację tak zwanych genów indica. Jest to oczywiście istota prędkości kwitnienia. Producent ziaren marihuany Female Seed ma swoim nabywcom naprawdę mnóstwo do zaoferowania. Wspaniałymi nasionami jest odmiana Auto Haze. W odmianie tej udało się ocalić relaksujące oraz energetyczne typowe funkcjonowania dla sativy. Odmiany Haze są przeważnie trudne w przeciętnej uprawie. Jednakże pocieszeniem jest to, że kwitnąca odsłona automatycznie absolutnie nie sprawi żadnych problemów i to nikomu.

Już w ciągu jedenastu tygodni zagwarantuje naprawdę plony solidne pełnych żywicznych oraz gęstych topów. Nawet najwięksi na świecie sympatycy Haze wychwalają samego producenta Female Seeds oraz niezaprzeczalnie odmianę Auto Haze.

A jak ze smakiem oraz z aromatem? Przystoi w zasadzie to określić jednym wyrażeniem. Jest to bowiem wyraźna słodka mieszanina. Spokojne oraz mocne rezultaty przywodzą niewątpliwie najlepsze wersje znanej wszystkim Sativa. Dodają prawdziwie wielkiej euforii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *